У «Слуги народу» анонсували, коли ВР розгляне розпуск ЦВК

Верховна рада України, ймовірно, розгляне питання дострокового розпуску Центральної виборчої комісії затра, 12 вересня.

Верховна рада України, ймовірно, розгляне питання дострокового розпуску Центральної виборчої комісії завтра, 12 вересня.

Про це на брифінгу повідомила заступник голови парламентського комітету з питань організації державної влади, нардеп від «Слуги народу» Аліна Загоруйко.

Зеленський має право розпустити ЦВК і сформувати нову ще до початку місцевих виборів – юрист Розпуск ЦВК можливий завдяки змінам до законодавства, які ухвалили на хвилі революційної доцільності. Тепер президент хоче сформувати свою комісію до місцевих виборів.

Як відомо, сьогодні відбудеться засідання комітету.

«Подання президента до Верховної ради зайшло 9 вересня. Сьогодні це питання буде розглядатися на комітеті. За результатами прийнятого рішення будемо вирішувати, чи буде пропонуватися це питання для винесення в залу. Дострокове припинення повноважень всього складу ЦВК може бути розглянуто і завтра», — сказала Загоруйко.

Нагадаймо, президент України Володимир Зеленський вніс у Верховну раду подання про розпуск ЦВК.

Те, що намір президента Зеленського розпустити весь склад Центральної виборчої комісії абсолютно законний та дає можливість сформувати нову ЦВК ще до початку місцевих виборів, які мають відбутися у 2020 році «Слову і Ділу» в коментарі сказав експерт з конституційного права Олександр Москалюк.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/09/11/novyna/polityka/sluhy-narodu-anonsuvaly-koly-vr-rozhlyane-rozpusk-czvk”