Автобус «МАУ» буде зупинятися на Залізничному вокзалі у Вінниці


  • Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ
  • 0
Автобус «МАУ» буде зупинятися на Залізничному вокзалі у Вінниці
  • З 1 липня «Міжнародні авіалінії України» запустили комбіновані перевезення «автобус+авіа» на заміну закритому рейсу «Вінниця-Бориспіль-Вінниця».
  • А з 18 вересня цей автобус отримає додаткову зупинку у Вінниці: біля Залізничного вокзалу.

Міжнародний аеропорт «Вінниця» оприлюднив на своєму сайті новий графік руху стикувального автобусного рейсу від «МАУ» — «Бориспіль-Вінниця-Бориспіль»:

«18 вересня змінюється розклад рейсу «Бориспіль-Вінниця-Бориспіль» і додається зупинка на залізничному вокзалі Вінниці за наступним графіком:

Виїзд з аеропорту Борисполя: 20:25

Прибуття на зал. вокзал «Вінниця»: 00:25

Виїзд в аеропорт «Вінниця»: 00:45

Прибуття в аеропорт: 1:05

Виїзд з аеропорту «Вінниця»: 2:20

Прибуття на зал. вокзал: 2:40

Виїзд з вокзалу: 3:00

Прибуття до аеропорту Бориспіль: 7:00

Автобус №33 під рейс курсуватиме включно до 18.09.2019», — йдеться на сайті airvinnytsia.com

Нагадаймо, раніше ми порівнювали автобусний рейс від «МАУ» з відомими альтернативами: Skybus, рейкобус та приміська електричка. Про їх плюси та мінуси за посиланням.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/avtobus-mau-teper-robit-zupinku-na-zaliznichnomu-vokzali-u-vinnitsi-10940042.html”