ПриватБанк відмовився від старих карт: як виглядає новий «пластик» банку

13 вересня стартував другий і фінальний день PrivatBank Innovation Day — заходи найбільшого банку України Приватбанку, під час якого фінустанова поділилося з представниками преси останніми напрацюваннями, досягненнями та планами на майбутнє.

У п’ятницю банк представив новий дизайн своїх дебетових карт. Фінустанова випустило «кольорову» лінійку платіжних карток Mastercard, які замінять карти традиційного для банку дизайну і нададуть клієнтам можливість вибирати собі «пластик», виконаний в одному з декількох дизайнерських рішень.

Про це заявив в ході PrivatBank Innovation Day член правління банку Олексій Шабан.

Після запуску діджитал-скінів для карт у цифрових гаманцях ми отримали величезну кількість звернень з питанням, коли нарешті можна буде поміняти «обкладинку» фізичної карти. Дизайну наших масових карток вже більше 7 років, і при пошуку нових ідей і рішень ми провели кілька фокус-груп серед різних категорій клієнтів, а також аналіз карток, представлених на світовому ринку.

Разом з Mastercard були розроблені нові концепти дизайнів і сьогодні ми прощаємося з нашою легендарної полуничкою Олексій Шабан ПриватБанк Всього буде доступно вісім кольорів карт. Головна їх перевага — всі вони безконтактні.

Previous Картка Приватбанку з новим дизайном за Все будуть доступні вісім кольорів карт Next Нагадаймо, раніше ПриватБанк спільно з Visa випустили VIP-карту вартістю 2 тис₴Джерело статті: “http://povin.com.ua/231480-15-09.html”