Тепер у фуксії: ефектна королева Єлизавета II зі своїм скандальним сином з’їздила на службу

Тепер у фуксії: ефектна королева Єлизавета II зі своїм скандальним сином з’їздила на службу

У цей недільний день компанію королеві склав один з її синів – принц Ендрю, той самий, навколо якого зараз розгорівся черговий сексскандал.

На службу 93-річна королева одяглася, як завжди, досить яскраво. На ній було пальто кольору фуксії і красивий капелюх з квітами, на грудях пришпилена дорогоцінна брошка, а у вухах — перлинні сережки, в комплекті з якими йшло і кольє.

Королева Елизавета II_1

Її Величність мала, як завжди, прекрасний вигляд. В тон вбранню також був підібраний і колір помади. В Балморалі англійська королева перебуває на канікулах, вона була там весь серпень і, схоже, повернеться до Лондона не раніше жовтня.

Королева Елизавета II_2

Натомість інші члени британської королівської сім’ї вже активно працюють. Наприклад, минулого тижня ми бачили вихід дочки королеви – принцеси Анни, а також в світ виходила герцогиня Кембриджська Кетрін і свій перший вихід після завершення декретної відпустки здійснила герцогиня Сассекська Меган.

Фотогалерея Королева Єлизавета II в яскравому різнокольоровому вбранні (14 фото)


Джерело статті: “https://tsn.ua/lady/news/obschestvo/teper-u-fuksiyi-efektna-koroleva-yelizaveta-ii-zi-svoyim-skandalnim-sinom-z-yizdila-na-sluzhbu-1411686.html”