Європейський союз не повинен послаблювати санкцій проти Росії - Держдеп

 У Держдепі вважають, що загроза, яку становить Кремль, тільки зростає

Європейський союз не повинен послаблювати санкції проти Росії, оскільки загроза, яку представляє Кремль, тільки зростає, заявив в Брюсселі представник Держдепартаменту США Девід Тесслер, передає AFP.

"Москва становить явну і реальну небезпеку для Заходу, що стає все гіршою і гіршою", — йдеться в повідомленні.

У США вважають, що країни Євросоюзу повинні підтримувати жорсткі санкції проти Росії через анексію Криму і кризу в Україні, "не дивлячись на прокремлівський уряд Італії, що підштовхує ЄС до ослаблення тиску на РФ".

Тесслер заявив, що успіх антиросійських санкцій залежить від тісної співпраці з Європою в цьому питанні, він також повідомив, що США розглядають нові санкції проти РФ у зв’язку з отруєнням Сергія Скрипаля у Великій Британії.

"Наші санкції мають зтися потужними, поки ми не побачимо змін у поведінці Росії, яких ми всі чекаємо. Ми не віримо в будь-яке послаблення санкцій до повної зміни поведінки, повного виконання російських зобов’язань", — сказав він.

У повідомленні наголошується, що крім кризи в Україні та справи Скрипалів, Москва також звинувачується у спробі вплинути на численні вибори в Європі і США за допомогою кампаній дезінформації і запуску незліченних кібератак на різні цивільні цілі.

Тесслер зазначив, що від Росії виходить реальна небезпека, "з якою ми боремося".

Раніше в Держдепартаменті США заявили про намір запровадити нові санкції проти Росії, оскільки там не можуть упевнитися в тому, що РФ дотримується міжнародного законодавства про хімічну зброю після отруєння в Солсбері.

  • Читайте також: Росія не дотримується американського закону про контроль над хімзброєю — США

Нагадаймо, що 22 серпня в США набув чинності перший етап санкцій проти Росії, які були запроваджені через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в британському Солсбері.

Вашингтон прямо звинуватив Москву в порушенні американського закону 1991 року про контроль над хімічною та біологічною зброєю і заборону її військового застосування.

  • Читайте також: Санкції США проти Росії. Які наслідки для Москви прогнозують

4 березня 2018 року колишнього російського агента Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїли нервово-паралітичною речовиною Новачок в британському Солсбері. За даними Лондона, за отруєнням Скрипалів стоїть Росія.

Передплатіть журнал НВ за спеціальною ціною

До кінця листопада дешевше на 100₴ Передплатіть журнал на 12 місяців усього за 559₴

Передплатити зараз
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/jevropejskij-sojuz-ne-povinen-poslabljuvati-sanktsiji-proti-rosiji-derzhdep-2505426.html”