Нацполіція випустила на дороги «автобус-привид»

Національна поліція випустила на дороги України «некерований автобус-привид» в пошуках кращого водія.

Національна поліція випустила на дороги України «некерований автобус-привид» в пошуках кращого водія. Мета проекту — звернути увагу на проблему безпеки на дорогах та важливості дотримання правил дорожнього руху (ПДР).

Про це повідомляється на сайті Нацполіції в п’ятницю, 9 листопада, пише «Слово і Діло».

Відзначається, що запуск «автобуса-привида» є другим етапом соцпроекту Керуй, який стартував у 2017 році за підтримки Консультативної місії Євросоюзу.

«Автобус спеціально обладнаний таким чином, щоб створювалося враження, ніби за кермом нікого немає», — йдеться в повідомленні.

Голова Патрульної поліції Олександр Фацевіч зазначив, що за допомогою такого проекту правоохоронці хочуть звернутися до всіх учасників дорожнього руху із проханням бути відповідальними і дотримуватися правил дорожнього руху.

«Цей автобус буде подорожувати по містах країни для того, щоб показати, що іноді водії бувають безвідповідальними. Якщо людина сіла за кермо або просто йде уздовж дороги, вона має думати про наслідки його неї. Ми вважаємо, що покарання, як штрафи, повинні бути останнім важелем впливу на водія», — зазначив Фацевіч.

За його словами, з початку року на дорогах України сталося понад 122 тисяч ДТП і майже 20 тисяч з них — із потерпілими. При цьому кількість аварій за рік зменшилася на 10%. Також із початку року поліція виявила понад 800 тисяч фактів перевищення встановлених обмежень швидкості руху і 94,5 тисячі фактів керування транспортом у стані сп’яніння.

Раніше в Нацполіції розповіли, які машини викрадають найчастіше.

Також нагадаємо, в Нацполіції відзвітували про успіхи в боротьбі зі злочинністю.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2018/11/09/novyna/suspilstvo/naczpolicziya-vypustyla-dorohy-avtobus-pryvyd”