Погода на початок тижня: Очікуються заморозки і мокрий сніг – прогноз синоптиків

Погода в Україні на цих вихідних, 7 та 8 грудня, буде теплою, і тільки вночі в деяких областях пройдуть короткочасні дощі зі снігом. У понеділок, 9 грудня, сонце продовжить радувати жителів центральних, південних і східних областей. Тільки на заході синоптики прогнозують нічні заморозки і мокрий сніг.

Об этом сообщает http://avantinews.org

Початок тижня на півночі країни порадує жителів денною температурою до +3… +5 градусів, вночі від -1 до +1. Опадів в понеділок не очікується. Така ж температура протримається і на сході. Найтепліше прогнозують у Запорізькій області – до +3… +5, в інших областях вдень до +2… +4. Вночі 0…-2. У Західній Україні вночі пройде сніг, вдень очікується дощ зі снігом. Нічних заморозків не передбачається. Температура повітря вдень досягне +4…+6 градусів. На півдні країни також буде досить тепло, максимальна температура повітря вдень підніметься до +5… +7 градусів. Вітер по країні очікується південно-західний.

У вівторок, 10 грудня, опадів по Україні не очікується. Тільки в Ужгороді вдень і вночі пройде дощ. Денна температура повітря у північних та західних областях буде плюсовою – +3… +5 градусів. Вночі синоптики обіцяють 0… +2. На півдні буде найтепліше – 6… +8, а в Одесі до +9 градусів. На сході вночі температура опуститься нижче нуля – до -1… +1, вдень підніметься до +2… +4. Вітер західний.


Джерело статті: “https://naberejna.com.ua/7089-pogoda-na-pochatok-tizhnya-ochkuyutsya-zamorozki-mokriy-sng-prognoz-sinoptikv.html”