Призначення адвоката Януковича у ДБР може бути частиною російсько-українських домовленостей, – Княжицький (ВІДЕО)

Фото — Роман Пєтушков


Призначення колишнього адвоката Віктора Януковича Олександра Бабікова заступником директора ДБР може бути частиною домовленостей між українською та російською владою.


Про це на акції протесту, учасники якої вимагають скасувати відповідне призначення, заявив народний депутат фракції «ЄС» Микола Княжицький, – передає ІНФОРМАТОР.


«Ми сюди прийшли не просто за власним бажанням. Ми тут на прохання родин Небесної Сотні. Вчора на їхнє прохання у нас була з ними велика зустріч. Вони обурені призначенням пана Олександра Бабікова, адвоката Януковича, заступником директора ДБР. Вони обурені не випадково, оскільки проросійськими силами за підтримки деяких державних посадовців зараз реалізовується сценарій, коли намагаються довести, що Майдан не був Революцією Гідності, а був державний переворот, що дозволить виправдовувати російську анексію і агресію», – сказав парламентар.
«Канадський королівський інститут вже підтвердив автентичність записів Труби (йдеться про аудіозаписи, на яких чути голоси, схожі на голоси голови ОП Андрія Богдана та колишнього директора ДБР Романа Труби, – ред.), що свідчить про те, що, по суті, ДБР керується по дзвінку безпосередньо з Офісу президента. Тому призначення Бабікова без погодження з владою було неможливим. Ми передбачаємо, що його призначення могло бути частиною домовленостей на російсько-українських переговорах, щоби скомпрометувати Майдан і закрити «майданівські» справи», – вважає Княжицький.


Відео – Роман Пєтушков


Як ми повідомляли раніше, сьогодні, 24 лютого, Петро Порошенко разом з народними депутатами «ЄС» прийшли до ДБР, аби запитати у в. о. директора ДБР Ірини Венедіктової, чи залишиться колишній адвокат Віктора Януковича, перший заступник директора ДБР Олександр Бабіков на своїй посаді.


Охорона держустанови не пропустила парламентарів «ЄС». У приміщення держустанови зміг потрапити лише Петро Порошенко і його адвокати, якого викликали у справі підписання «мінських домовленостей».


Нагадаймо, сьогодні під ДБР було неспокійно: активісти принесли «золотий» унітаз, а деякі з них навіть поштовхалися з правоохоронцями. Також на акцію завітали клоуни.


Джерело статті: “https://informator.press/pryznachennia-advokata-yanukovycha-u-dbr-mozhe-buty-chastynoiu-rosiys-ko-ukrains-kykh-domovlenostey-kniazhyts-kyy-video/”