На Черкащині пацієнт відгриз крапельницю в «швидкій» і напав на медиків

<div class="post-item__photo-author">Медикам довелося викликати поліцію</div> — На Черкащині пацієнт відгриз крапельницю в «швидкій» і напав на медиків
Медикам довелося викликати поліцію
Фото: Центр екстреної медичної допомоги


В автомобілі «швидкої», коли медик ставила крапельницю, пацієнт опритомнів

Об этом сообщает Прокурорська правда


У Черкаській області на Городищині пацієнт відгриз крапельницю в «швидкій» і напав на медиків з кулаками. Про це в неділю, 21 лютого, повідомляє Суспільне з посиланням на прес-секретаря Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської облради Ірину Назарок.

За її словами, близько 12 години 21 лютого чоловікові, який перебував без свідомості, викликали швидку допомогу в село Старосілля на Городищині.

Уже на місці фельдшер прийняла рішення про госпіталізацію 40-річного чоловіка. В автомобілі «швидкої», коли медик ставила крапельницю, пацієнт опритомнів.

«Спочатку він перегриз крапельницю, тоді вистрибнув з машини. Вживаючи нецензурні слова, чоловік почав бити по автомобілю і хотів вдарити фельдшера. За жінку заступився водій. Тоді пацієнт з погрозами розправи накинувся з кулаками на водія», — йдеться в повідомленні.

Фельдшер викликала поліцію. Бригада написала заяви.

Нагадаємо, цікава історія із бригадою швидкої допомоги сталася тиждень тому на Рівненщині. Там через замети фельдшер швидкої ніс пацієнта на спині понад 2 км. Швидку допомогу викликали до 47-річного чоловіка у село Воронів. У нього почалися судоми на тлі ДЦП. На виклик виїхала фельдшерська бригада Тучинського пункту.Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/na-cherkashchini-pacijent-vidgriz-krapelnicyu-v-shvidkiy-i-napav-na-medikiv-738087.html”