У Києві відкрили онлайн-запис на вакцинацію проти COVID-19 для громадських діячів

Залишковою дозою вакцини проти COVID-19 Covishield щепився екснардеп Сергій Лещенко

У Києві відкрили онлайн-запис на імунізацію проти COVID-19 для публічних і громадських діячів залишковими дозами вакцини. Про це 10 березня повідомили в департаменті охорони здоров’я Київської міської держадміністрації (КМДА).

Об этом сообщает Чиновник Инфо

Щоб претендувати на щеплення, потрібно заповнити спеціальну анкету. Окрім персональних даних, кандидати на вакцину додатково мають вказати посилання на особисту сторінку в соцмережах, а також розповісти, у чому саме полягає їхня публічна або громадська діяльність.

У департаменті охорони здоров’я КМДА підкреслили, що зареєстровані публічні та громадські діячі мають право не на пріоритетну вакцинацію, а на щеплення залишками доз.


https://www.facebook.com/kyivcity.gov.ua/posts/3609200705870007

4 березня головний санітарний лікар Віктор Ляшко анонсував розроблення в Україні алгоритму позачергової вакцинації проти коронавірусу публічних і громадських діячів.

Він зазначав, що під час імунізації населення мобільними командами медиків деякі дози препарату проти COVID-19 залишаються, і щоб їх не утилізувати, Міністерство охорони здоров’я ухвалило рішення робити щеплення тим особам, хто стоїть у черзі на другому і третьому етапах вакцинації, зокрема публічних і громадських діячів.

Із 24 лютого українців вакцинують препаратом Covishield, який прибув з Індії. 25 лютого щеплення почали робити в усіх областях. Станом на ранок 10 березня в Україні вакцинували майже 23,5 тис. осіб.

Згідно з календарним планом на 2021 рік, першим безплатні щеплення зроблять медикам, які працюють із хворими на COVID-19, і військовослужбовцям зі складу операції Об’єднаних сил. До листопада хочуть щепити інших медиків, працівників сфер держбезпеки й освіти, а також людей віком від 60 років. Протягом 2021–2022 років 50% населення України (20 млн) планують охопити вакцинацією.

Після внесення змін до національного плану імунізації 1 березня щеплення зробив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, 2 березня – президент України Володимир Зеленський. Проти коронавірусу також вакцинувався Ляшко.

4 березня у прямому ефірі телеканала "1+1" зробили щеплення проти COVID-19 українська співачка Руслана, атлет Сергій Конюшок, а також телеведучий Олександр Педан. 9 березня вакцинувався екснардеп Сергій Лещенко.

1 березня в Україні стартував запис на вакцинацію. Станом на 10 березня заявки подало майже 200 тис. українців.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/kiev/u-kijevi-vidkrili-onlajn-zapis-na-vaktsinatsiju-vid-covid-19-dlja-gromadskih-dijachiv-1543434.html”